Google Cloud nedir?

Merhaba,

Google Cloud nedir?

Bir de ücretsiz denemeye tıkladığımda yanda, " Kaydolun ve sonraki 12 ay içinde Google Cloud Platform'da harcayabileceğiniz 300 ABD doları sizin olsun. " yazıyor. Bu 1 yıl sonra 300 Dolar mı kazanacağız?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    300 dolar kredi veriyor kullanım için, yaptığın işlemlerde örneğin sanal sunucuda kurabilirsin vs... bunların ücretleri verdiği 300 dolar krediden gidiyor 12 ay içerisinde... ancak kayıt esnasında 1 dolar kesiyor...

    hikmet hikmet (73)
    6 yıl önce cevaplandı

      Google Cloud, Google şirketinin son kullanıcıya sunduğu bulut ağ alt yapısıdır. Bu yapı üzerinde kendi sunucularını oluşturabilir, bu sunuculardan bir ağ oluşturabilir ve yönetebilirsin.  Bu sunucularda web siteni host edebilir, geliştirdiğin bir yazılımı bu sunucularda çalıştırabilirsin.

      murat murat (12492)