Google.com İken Google.com.tr Oldu ve Google yazan yerde reklamlar bulunuyor normal google değil

Arkadaşlar FB.GS Maçını İzlemek için bir dosya indirdim rar Olarak geldi Ve Unstinnal Vardı Tıkladım Birşey Çıktı Evet Dedim Daha Sonra Antiviris Bunun Kötü bişe oldugunu söyledi Tamam Sil Butonuna Tıkladım Ve Bilgisayarım Kapandı, Tekrar Açıldı Googleye girdiğimde bütün girdiğim yerler silinmiş durumdaydı ve Dedim Gibi Google.com iken google.com.tr Oldu Rekalmlı Bi şekilde Bunu Nasıl Düzeltebilirim ? Lütfen Yardımcı Olursanız Sevinirm...

canerler0723 canerler0723 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ana sayfanın google.com yerine google.com.tr olması bir sorun değil.

    Fakat diğer karşınıza çıkanlar reklam virüsü olarak adlandırılıyor.

    Reklam virüsünden kurtulmak için şu linkte anlatılanları adım adım yapın: Chrome reklam virüsü temizleme

    Bu işlemleri dikkatlice yaparsanız virüsten kurtulursunuz.

    hakan hakan (15424)