google.com sertifika hatası

Google.com a girerken sertifika hatası alıyorum. İşin garibi google.com.tr girerken hiçbir sorun yok ama google.com a girerken sertifika hatası veriyor. Onun dışında tüm siteler açılıyor, tarih ve saat ayarlarıda güncel. Yardımcı olur musunuz

dnzclk44 dnzclk44 (19)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sertifika hatasının pek çok sebebi olabilir. Antivirüs kullanıyor musun?  Ya da VPN benzeri bir program?  Sorun devam ediyorsa bana özelden yaz bir kontrol etmek isterim.

    hakan hakan (15394)