Google'da adımı arattığımda instagram fotoğraflarımın çıkmasını nasıl engellerim?

GOOGLE DA INSTAGRAM KULLANICI ADIMI ARATINCA FARKLI FARKLI SİTELERİN BENİM PP YAPTIĞIM FOTOLARIMI KOYDUĞUNU GÖRDÜM. BUNU NASIL KALDIRABİLİRİM

nehir68 nehir68 (86)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabınızı korumalı yapın. Böylece diğer siteler hesabınızdan veri çekemez. Korumalı yapmanızdan bir süre sonra resimler o sitelerden silinir.

    misty misty (556)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hesabım zaten korumali. Profil fotomu almışlar zaten nehir68 4 yıl önce