Google'dan arama yaparken bir arama yapıyorum,o aramaya bağlı başka bir arama getiriyor .Ama o aramayı ben yapmamış oluyorum bunun sebebi nedir

Örneğin Google'da arka planda kameraya erişim diye bir arama yapıyorum telefonun Google arama geçmişinde ARKA Endocrine Clınıck diye bir arama görüyorum.Ya da şer kelimesi ne demek diye bir arama yapıyorum Google'da tarlada şar diye bir arama yapıldığını görüyorum.Ama ben yapmıyorum.Bu casus yazılıma bir işaret midir.Bu olay sürekli olmuyor.

burakk45 burakk45 (1)
11 ay önce sordu

  • Bu bahsettiğin arama geçmişi arama kutusunun altında listelenen sonuçlar mı yoksa? hakan 11 ay önce

Toplam 1 Cevap

Hayır, bu normal bir davranıştır ve herhangi bir casus yazılım işareti değildir. Google, kullanıcının arama önerileri sunmak için kullanıcının arama sorgusuna göre diğer arama terimlerini otomatik olarak tamamlar. Bu işlem, kullanıcıların daha doğru sonuçlar elde etmesini kolaylaştırır. Bu özelliği istemiyorsanız, Google Ayarlarında bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

bl4lev bl4lev (790)
11 ay önce cevaplandı