Google Dokümanlar biçiminde olmayan dosyaları görüntülemek veya indirmek için belirlenen bant genişliği sınırına eriştiniz

Sitemden Google döküman görüntüleyici ile verdiğim linkerde aşağıdaki hatayı alıyorum:

Google Dokümanlar biçiminde olmayan dosyaları görüntülemek veya indirmek için belirlenen bant genişliği sınırına eriştiniz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Burayı tıklayarak orijinal dokümanı indirmeyi de deneyebilirsiniz.

Google Dökümanlar Viewer üzerindeki bu hatanın sebebi nedir?

alattin alattin (16999)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Dokümanlar biçiminde olmayan dosyaları görüntülemek veya indirmek için belirlenen bant genişliği sınırına eriştiniz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

    Burayı tıklayarak orijinal dokümanı indirmeyi de deneyebilirsiniz.

    hatasının sebebi  belgenizin belirlenen download limitlerini aştığı anlamına gelir.

    Google dökümanlar için, saatlik  750 MB günlük ise 1250 MB dosya download limiti vardır. Upload yani yükleme limitleri de saatlik 300 MB günlük 500 MB yükleme limiti vardır.

    Bu limitler aşılırsa yıkarıdaki uyarı mesajı çıkacaktır. Bu limitler Google Apps için geçerlidir. Örneğin Gmail hesabınızı telefonunuzla senktronize ettiğinizde de bu limitler söz konusudur.

    alattin alattin (16999)