Google Drive Pdf indirme nasıl yapılır?

Google Drive''da bir pdf var. Google Drive'dan Pdf  indirmeye çalışıyorum ama olmuyor.  PDF dosyasını görüntüleyebiliyorum ama indiremiyorum. Google Drive üzerindeki bir PDF dosyasını nasıl indiririm? Sadece görüntüleyebiliyorum

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

  • Telefon mu yoksa pc mi darkcrak 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Google Drive üzerinden PDF için sadece görüntülenme izni verildiyse o PDF dosyasını PDF olarak indiremezsin. Çünkü zaten senin gördüğün aslında PDF olmuyor.

Google Drive içindeki PDF görüntüleyici onu çeviriyor ve öyle sana yolluyor. Dolayısıyla bilgisayarına Temp klasörüne filan PDF inmiyor. Ancak parça parça ekran görüntüsü alıp kaydedebilirsin.

murat murat (12492)