Google Earth Pro - Bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor hatası çözümü nedir?

Merhaba google earth pro  diziustu bilgisayarimda calismiyor..google earth bir sorunla karsilasti ve kapatilmasi gerekiyor yazisi cikiyor..biraz arastirma yapdim dns degistirince duzelir diye yazmisdilar hepsini yapdim yine duzelmedi..5-6defe sildim yukledim yine duzelmedi ..windows 7 oldugu icin ola bilirmi? windows 10da calisiyordu sadece cok kasiyordu bilgisayarim onun icin 7ye gecdim ..yardim.ederseniz cok sevinirim..wimdiden tewekkurelr

kullanici316958 kullanici316958 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Earth Pro için aşağıdaki sistem gereksinimleri yeterli.

    Minimum:

    • İşletim Sistemi: Windows 7
    • CPU: 1 GHz veya daha hızlı
    • Sistem Belleği (RAM): 2 GB
    • Sabit Disk: 2 GB kullanılabilir alan
    • İnternet Bağlantısı
    • Grafik İşlemcisi: DirectX 9 veya OpenGL 1.4 uyumlu

    Yani sorun Windows 7 olamaz. Öncelikle Windows 7 güncellemelerinin tam olduğundan emin ol, Windows Update üzerinden gerekli güncellemeleri indir ve kurulumu yap.

    Daha sonra ekran kartın güncel sürücüye sahip mi bunu kontrol et. Ekran kartı sürücünün yüklü olduğundan emin ol.

    Bazı kullanıcılar son sürüm ile sorunlar yaşamış ve sorunun çözümü için Google Earth Pro 7.1.8.3036  sürümünü yüklemişler ve sorun çözülmüş.

    Sen de mevcut Google Earth Pro yazılımını kaldırıp Google Earth Pro 7.1.8.3036  sürümünü yüklemeyi deneyebilirsin.

    Google Earth Pro 7.1.8.3036  sürümünü buradan indirebilirsin. Google Earth Pro 7.1.8.3036  indir

    hakan hakan (15394)