Google earth, Trim System , Cinema Plus silinmiyor

Google earth , Trim System , Cinama Plus silinmiyor . Kendiliğinden geldi Cinama Plus onları nasıl silebilirim ve bazen kendilinden uygulamalar geliyor onların gelmemesi için bi program varsa söyleye bilir misiniz  .. Son sorum Microsoft ile başlayanlar ne işe yarıyo . siliyim mi?

lynisa lynisa (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cinema Plus  bir reklam yazılımıdır.  Herhangi bir oyun veya program ile birlikte gelmiş olmalı. Bu tür programları el ile kaldırmak yerine bir anti-malware programından faydalanabilirsin. Örneğin Malwarebytes anti-malware veya Emsisoft anti-malware.

    Microsoft ile başlayanlar genelde sistem yazılımıdır. Bu sebepten onları silmemende fayda var.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • İki sene önce sormuş yahu! Benide yanılttın :) temmuz 6 yıl önce
    • Ben de google'dan buldum yazdım, sonra fark ettim durumu :)) hakan 6 yıl önce

    Kaldırılmasında problem olanları Revo Uninstaller (tıkla) programı "Zorla kaldır" seçeneğinden kaldırmayı denersin (GoHD'yide kaldırırsın).

    Daha sonra sistemde detaylı bir bir virüs ve zararlı taraması yaparsın:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    Microsoft programlarını sormuşsun. "Office" olanını zaten bilirsin. Diğerleride bazı yüklü programlarının çalışabilmesi ve sistemin için lazım, kaldırılması gerekmiyor (Bazı programlar ve sistem ihtiyaç hissettikçe bunlar sistemine otomatik yüklenmektedir).

    Not: Konu iki sene önce açılmış ve ben başta bunu farkedemedim, cavap yazdım. Ama olsun, genel bilgi olarak kalsın, belki birilerinin işine yarayabilir :)

    temmuz temmuz (12505)