Google fotograflar çok yavaş yedekliyor sorunu

Kolay gelsin cevaplarsabiz cok sevinirim ben simdi google fotograflar hesabimda bayadir yedeklme yapiyorum videari yedekliyorum ve 100 video hepsi 20 şer dakka hepsini 1 gun yada 8 saatte yedekliyordu ama şimdi dun dedim yedekleme yapayim 41 video yedeiyecem aşiri agir gidiyor dunden beridir ancak geldi 22 kaldi yani sorun nedir acaba yardimci olma şansiniz varmi

alihaydar alihaydar (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sunucularda yoğunluk fazla olduğundan yavaş yükleme olabilir veya internetindeki Upload düşmüş olabilir.

    • Modemini kapat 10-15 saniye sonra tekrardan aç ve sorununun düzelip düzelmediğini kontrol et.

    Eğer sorunun düzelmediyse anlaki Google sunucusunda yoğunluk var ve bu yoğunluktan dolayı upload işi uzun sürüyor.

    Upload nedir?

    Karşı tarafa veri aktarmaya yarıyor ve bu düşük olduğu zaman veriyi karşı tarafa yavaş yükler.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Anlık bir sorun oluşmuş olabilir.

      Google hizmetleri ya da kullandığın internet servis sağlayıcı yavaşlığın sebebi olabilir.  Daha sonra tekrar denemek çözüm sağlayabilir.

      alattin alattin (16984)