Google Fotoğraflar Toplu indirme nasıl yapılır?

Google hesabıma bağlı Google Fotoğraflarda binlerce resmim var. Google fotoğraflar toplu indirmek için ne yapmam gerekir? Tüm Google Fotoğraflarını ve videolarını bilgisayar ya da telefona nasıl indiririm?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Fotoğraflar Toplu indirme nasıl yapılır?

    Google Fotoğraflar Toplu indirme işleminini hem bilgisayara hem de telefona yapabilirsiniz. Google Fotoğraflar Toplu indirme adımlarını aşağıdaki gibi uygulayın:

    1. Telefondan ya da bilgisayardan tarayıcınızı açın (Chrome, Opera, Firegox vb).

    2. Adres satırına https://takeout.google.com/ yazın ve siteye gidin.

    3. Karşınıza Google Paket Servisi sayfası gelecek. Dahil edilecek verileri seçin bölümünde önce tüm seçimleri iptal et diyerek işaretleri kaldırın.

    4. Daha sonra sayfanın aşağısına gidin ve Google Fotoğraflar bulun. Google Fotoğraflar sağındaki kutuyu işaretleyin. Böylelikle indirilecek verilerde Google Fotoğraflar seçmiş oldunuz.

    5. Sayfanın en altına gidin ve Sonraki Adım seçeneğine tıklayın.

    6. Aktarılacağı konum: bölümünde İndirme bağlantısını E-Posta ile gönder seçili olsun.

    7. Başka bir ayarı değiştirmeden Dışa bağlantı oluştur seçeneğini tıklayın.

    8. Daha sonra Gmail adresinize Google verileriniz indirilmeye hazır başlıklı bir mail gelecek. Bu mailden 1/5, 2/5 gibi bölümünmüş olan dosyaları sırası ile indirin. İndirme işlemini hem PC hem de telefonda yapabilirsiniz.

    9. İndirme linki mailine bir kaç saat sonra gönderilebilir bu işlem bir kaç dakika da sürebilir bir kaç saatte.

    Bu adımlar ile birlikte Google Fotoğraflar Toplu indirme işlemini tamamladınız. Artık tüm fotoğrafları bilgisayara ya da telefona indirmiş durumdasınız.

    hakan hakan (15409)