Google fotoğraflara yüklediğim fotoğrafları bulamıyorum

selamün aleyküm daha önce oppo marka cihaz kullanıyordum orda yedekledigim fotoğrafları daha sonrasında kullandığım Samsung marka cihazda çıkmıştı Google fotoğraflarda şuan vivo marka telefon kullanıyorum ama fotoğraflarımı bulamiyorum?🙏

kemalkryc kemalkryc (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı Gmail hesabını mu kullanıyorsun?

    Google Fotoğraflar Gmail hesabı (Google Hesabı) üzerinden Google Fotoğraflara aktarılır.

    Telefonunda Ayarlar > Hesaplar & Senkronizasyon bölümünde Google hesaplarını göreceksin.  Daha önce kullandığın telefonda da kemal@gmail.com gibi bir adresin vardır. Bu hesabın aynısı yeni telefonda da ekli olmalı. Yoksa eski fotoğraflar gelmez.

    Pek çok arkadaş yeni telefon aldığında yeni Google hesabı oluşturuyor. Sonra eski veriler geri gelmiyor. Böyle bir hata yapıyor olabilir misin?

    hakan hakan (15424)