Google Görseller'de birinin LinkedIn resmini görüntülesem onun haberi olur mu?

Google Görseller'de birinin LinkedIn resmini büyütmek için tıkladım, fakat hiçbir şekilde bağlantıya girmedim/resmi görüntülemedim. Bu durumda profilini incelemiş sayılır mıyım?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Mantıken profilini incelemiş sayılmassınız. Çünkü anlattığınıza göre profiline girmemişsiniz, linkine tıklamamışsınız.. Profilini incelemiş sayılmanız için kendi LinkedIn hesabınız olacak ve o kişinin profiline hesabınız açıkken gireceksiniz. Böyle bir şey olmadıysa karşıdaki kişinin haberi olmaz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Hayır. Kullanıcıya "profiliniz görüntüleniyor" diye bir mesaj gitmez ve Linkedin profili görüntülenmiş sayılmaz.

      hakan hakan (15424)