Google güncelleme ile ilgili

Google Chromeden çıktığımda Kullanıcı Hesabı Denetimi ekranı ile Google Chrome güncellleme yazıyordu bende hayır dedim sonra chrome tekrar girince bir daha sordu bende evet dedim ve gitti bu ne anlama geliyor? Kullanıcı Hesabı denetimi derken bir uygulayı yönetici olarak başlatırken çıkan şeyden bahsediyorum.

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kullanıcı Hesabı denetimi Bir program açarken size açılsınmı açılmasınmı diye sorar evet o şeyden bahsediyor.

    Birşey olmazx bundan sadece bazı uygulamaların denetimini yapar

    ÖRN:

    Adobe Flash

    Unity

    VLC

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    7 yıl önce cevaplandı

      Demek istediğim bu değil  yani normalde chrome girerken normalde bunu sormazdı şimdi sorunca ve güncelleme diyince merak ettim.Bilen varsa?

      ghostdead11 ghostdead11 (62)
      7 yıl önce cevaplandı

      Kullanıcı Hesabı denetimi güncelensinmi diye sormuş büyük ihtimalle Kullanıcı Hesabı denetimi ayarları en üst seviyede olduğu için sorar normaldir bu ayarları ayşağı çekerek sormasını engeleyebilirsiniz  chrome son sürüm güncelendiğini öğrenmek için sağ üste üç çizgiye tıkların yardım ve Google Chrome hakında tıklatın burda son sürüme güncelendiğini kontrol edin 57.0.2987.133  sürüm bu şekilde ise güncelenmiştir

      candan candan (4301)