google harita değişikliklik sorunu

1

merhabalar, google maps de rehbere girilen haritada daha sonra güncelleme de yapılıyor, ama harita eski giriş yapıldığı durumda kalıyor. bu sorun nasıl halledilebilir? dediğim gibi, google rehberde yeni güncel bilgi girişleri yapılmış durumda. iyi çalışmalar.

hikmet hikmet (73)
9 yıl önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  Google Yardımda yazanlara göre güncelleme işleminizin görüntülenmesi bir kaç günü bulabilirmiş. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

  Google Maps Adres güncelleme:

  İşletme girişinizde Google Rehber üzerinden düzenlemeler yapmak için, öncelikle oturum açın. Eklediğiniz tüm girişler Gösterge Tablonuzda gösterilir.

  Ekranın sol tarafında yer alan işletme bilgileri sütununda, işletmenizin temel giriş bilgilerinin altında "Düzenle" bağlantısını görebilirsiniz. Değişiklik yapmak için, Düzenlebağlantısını tıklayın.

   

  Bu işlem sizi, işletmenizle ilgili adres, açıklama, fotoğraflar vb. bilgileri düzenleyebileceğiniz bir sayfaya götürür. Değişikliklerinizin görünür duruma gelmesi birkaç gün sürer.

  Doğrulanmış işletme sahibi değilseniz ancak girişte bir hata olduğunu fark ettiysenizGoogle Haritalar Kullanıcı Rehberi'ni kullanabilirsiniz.

  Not: İşletmenizin adresi her değiştiğinde girişinizi güncellemeniz gerekir. İşletmenizin adını, adresini veya telefon numarasını düzenlerseniz bu değişikliklerin yayınlanabilmesi için işletme girişinizi yeniden doğrulamanız gerekir.

  hakan hakan (14927)
  9 yıl önce cevaplandı

  • ad değişikliğinde güncelleme yaptım, ama güncellemeden sonra onay için önceki gibi bir ekran gelmiyor. tekrar onay işlemini nasıl yaptırabilirim? hikmet 9 yıl önce
  • onay beklerken yapacağınız değişikliklerde tekrardan onay isteyecektir. Onaylanmış bir adres üzerinde yaptıysanız tekrardan onaya gerek yok hakan 9 yıl önce
  • teşekkürler... hikmet 9 yıl önce
  üyelik gerektirir

  Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

  Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
  uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol