Google Haritalar ile ilgili sorular

Google Haritaları nasıl internetsiz kullanabilirim ?

Google Haritaların bulunduğumun ilin haritasını nasıl güncelleyebilirim ?

-Teşekkür Ederim

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Haritalar'ın kendisi internetsiz çalışamaz. Sadece navigasyon, yol tarifi özelliğini internetsiz kullanabilirsin onun için de istediğin bölgenin haritasını indirmelisin.

    Harita güncellemeye gelince nasıl bir güncellemeden bahsettiğini bilmiyorum ama sokak görünümünü falan kastediyorsan bunu Google'ın kendisi yapıyor. Kullanıcılar sokak görünümüne müdahele edemiyor.

    Bir de sorularını ".... ile ilgili sorular" diyerek değil de her soru için farklı konu açarak sorarsan çok daha güzel olur. SEO için böyle yapmak daha faydalıdır.

    omercik omercik (9418)