Google her şeyi siler mi? Arşivi var mıdır?

Mesela diyelim ben 2014 yılında Facebook aracılıyla bir resim paylaştım. Sonra o resmi silip, hesabımı kapattım. Şimdi aradan 4-5 yıl geçtikten sonra Google hala o resmi saklar mı? Arşivleri vs. var mı? Yani o resim bulunabilir mi bir şekilde?

zilol zilol (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sen o resmi sildiğinde Facebook sunucularından silmiş olursun. Eğer başka bir yerde yoksa görünmez.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Açar mısın biraz? zilol 6 yıl önce
    • Yani o resim Facebook dışında başka bir yerde yoksa, sadece Facebook'ta vardı ve sen oradan sildiysen Google veritabanından da silinecektir bir süre sonra. Ama Facebook dışında başka bir yere de yüklemişsen ek olarak oradan silmen lazım. @zilol omercik 6 yıl önce
    • Benim amacım o resme ulaşmak. zilol 6 yıl önce
    • Sildiysen geri getirmen mümkün değil. @zilol omercik 6 yıl önce