Google hesabı nasıl açılır?

Arkadaşlar benim Gmail'e ihtiyacım var. Google hesabı açmak, kayıt olmak istedim fakat telefon numarası doğrulama istiyor. Ben Google hesabı nasıl açarım? Telefon giremem. Bir sürü mail göndereceğim.Hotmail nasıldır?

baxud baxud (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefon numarası vermeden Gmail hesabı açamazsın.

    Yandex mail önerebilirim. Telefon numarası gerekmiyor:  https://passport.yandex.com.tr/registration

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Gmail şart değil. Diğerleri de olur, ama attığım e-postalar spama düşmez değil mi? Ben tek Gmail biliyorum da.. baxud 5 yıl önce
    • Spam yaparsan spam'a düşer. Bu gibi ücretsiz mail servislerini düzgün ve doğru kullanman önemli. "Bir sürü mail" den kastın normal bir yazışma değil sanırım. Böyle olunca ücretsiz servisler işini görmez. @baxud hakan 5 yıl önce
    • Ama ben şuan ki bilgisayarımda Chrome'de 2, Explorer'de de 2 hesap açtım, O 4 hesabı telefon girmeden açtım, halada kapanmadı. baxud 5 yıl önce

    Hotmail de telefon doğrulaması istiyor. Hatta muhtemelen "aa ne güzel numara girmedi" diyerek güle oynaya açtığın Yandex.Mail'e de bir süre sonra tekrar erişebilmek için telefon numarası girmek zorunda kalacaksın. Bunun kaçışı yok artık günümüzde her servis kendince önlem alıyor. Bu nedenle telefon doğrulamasını şart koşuyor sana.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ama ben şuan ki bilgisayarımda Chrome'de 2, Explorer'de de 2 hesap açtım, Youtube için.. Şimdi 5. hesabı açamıyorum. İnternet önbelleğini, çerezleri sildim olmadı.. Bu arada o 4 hesabı telefon girmeden açtım, halada kapanmadı. baxud 5 yıl önce
    • Art arda 4-5 tane hesap açarsan seni spam olarak algılar ve IP adresini geçici olarak kara listeye alabilir. Ne için 5 tane hesap açtın abone kasmak için mi? @baxud omercik 5 yıl önce
    • Abone ile işim yok. Şarkılara, kanallara yorum atmak için açtım, 5 değil, 4 hesap açtım. 5. hesabı açınca şifre istiyor işte. Önbellek, çerezleri sildim, modem aç kapadım, başka ne yapabilirim? 5. hesabımı önemli bir şey için, mailler atacağım. baxud 5 yıl önce
    • Tam olarak ne şifresi istiyor? Doğrulama gibi bir şey mi? @baxud omercik 5 yıl önce
    • Telefon numaranı gir, SMS gelecek diyor.. baxud 5 yıl önce
    • Yani telefon doğrulamasını şart koşuyor anlaşılan. O zaman yapacak bir şey yok artık @baxud omercik 5 yıl önce