Google Hesabım askıya alındı. Ne yapabilirim?

Google hesabım askıya alındı diyor bir çok kez denedim alamadım hesabımı geri istiyorum z...@gmail.comsenelerdir kullanıyorum sadece şifresini unuttum eski şifresi aklımda telefon numarası na onay kodu geliyor ama bana ait olduğu kanıtlanmıştir diyor hep adım zeynep zengin almak istediğim hesap şu z......@gmail.com yeni hesap açmak zorunda kaldım ama eski hesabım da iş vs işlemlerim var mail lerim ona geliyor dur bir çok sosyal medyam onun adına açılmıştır ne yapmam gerekirse yaparım kimlik onayı vs yeter ki geri alabileyim yeni hesabım bu bana yardım edecek biri varsa ulaşabilir misiniz?

kullanici564670 kullanici564670 (1)
5 yıl önce sordu

  • Mail adresinizi böyle ulu orta yazmamalısınız. Güvenlik sebebi ile mail adresleri kaldırıldı. murat 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Google hesabı, Google politikaları ihlal edildiğinde askıya alınır.

Aşağıdaki durumlarda Google Hesabını geri alamazsınız:

  • Aynı hesap bir yılda 5 defa askıya alındıysa
  • Bazı durumlarda google hesabı geri yükler ve 24 saat beklenmesi gerekir. Böyle bir durum söz konusuysa.
  • Google hesabı, kötüye kullanım nedeniyle Google tarafından otomatik olarak askıya alındıysa.

Akıya alınmış Google Hesabınızı yeniden açtırmak isterseniz

  1. Chrome gibi bir tarayıcı kullanarak Google Hesabınızda oturum açın.
  2. Geri yüklemeyi dene'yi seçin.
  3. Talimatları uygulayın.

Bu adımlarla ilgili sorun yaşıyorsanız formu doldurun.

murat murat (12492)