Google hesabım çalındı

Kurtarma telefonu ve kurtarma e postasını değiştirmiş yardımcı olur musunuz?

kullanici691643 kullanici691643 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Buradaki linkte tıklayarak gmail adresinizi kurma kısmına erişin.Burada sizden e-posta adresiniz veya SMS bilginiz sorulur.Siz e-posta adresinizi yazarsanız, hesabınıza daha önceden tanımladığınız ikincil e-posta adresine şifre sıfırlama bağlantısı gönderilir.Yada Telefon numarası yazarsanız telefonunuza bir kod gönderilir.Siz de bu kodu kullanarak sıfırlama seçeneğine ulaşmış olursunuz.

    Yukarıdaki seçenekler varsayılan şifre kurtarma seçenkleridir.Eğer bunlardan biri sizde yoksa hesabınızı kurtarmanız daha zor hale gelecektir.Siz yine de buradaki linke tıklayın ve uyan adımları seçerek ilerleyin.Google size farklı bilgiler isteyerek hesabınızı yeniden sıfırlama şansı verecektir.

    candan candan (4301)