Google hesabımın açık olduğu telefondan nasıl çıkış yaparım?

Merhaba, tanıdık bir arkadaşa Google hesabımı verdim. Hesabımdan çıkmasını istiyorum ama çıkmayıp oyunlarımla uğraşıyor. Bunu hesaptan nasıl atabilirim? Şifreyi de değistirdim hala bağlı.

mstfbysl60 mstfbysl60 (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google Hesap ayarlarından bu istediğini yapabilirsin.

    • İlk önce şu linke tıklayın ve ilgili Google hesabınızda oturum açın: https://myaccount.google.com/device-activity
    • Daha sonra resimdeki gibi hangi cihazdan çıkış yapılmasını istiyorsanız onu seçip "KALDIR" butonuna tıklayın. Bunun sonucunda Google hesabınız o cihazdan kaldırılacak ve bağlantısı kesilecektir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Kaldır yazısı gözukmuyo

      mstfbysl60 mstfbysl60 (2)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Konu içeriğinde şifreni değiştirdiğini belirtmişsin. Şifreni değiştirdiğin takdirde o hesabın açık olduğu bütün telefonlarda (seninki de dahil) otomatik olarak çıkış yapılır ve yeni şifrenin girilmesi istenir. Bunu tekrar dene @mstfbysl60 omercik 6 yıl önce