Google hesabından silinen nolar telefon rehberindende hemen silinir mi ?

Akıllı telefonumdan kendi hattımı çıkarıp oğulumun hattını taktım .
Oğlumun hattında henüz numara kayıtlı değil .
Telefonda benim telefon rehberim hala görünüyor.
Ve benin google hesabın açık.
Oğlum şuan uzakta.
Merak ettiğim şu bilgisayardan google hesabımı açarak kişiler bölümünden
istediğim numaraları silsem sildiğim numara yinede telefon rehberimde görünür mü ?
Yoksa yok mu olur ?
Lütfen çok acele cevap verirmisiniz ?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce akıllı telefonu sıfırla. Daha sonra kurulum sırasında oğluna yeni bir gmail adresi al. Böylelikle senin hesabın ve adres defterinle hiç bir ilişkisi kalmaz. Telefon şuan senden uzaktaymış dolayısı ile bu işe yaramaz. Belki başkasının işine yarar diye silmedim.

    Soruna tekrar gelecek olursa; Telefonunda senkronizasyon açıksa yaptığın işlemler telefonuna da yansır. Kişiler hesabından sildiklerin telefondan da silinir. Tabi bu kişilere telefon belleğine ya da SIM karta kayıtlı değilse.

    Eğer SIM kart ya da telefon belleğindeyse Google hesabından silmen bir işe yaramaz.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Güzel bir açıklama teşekkürler . Peki merak ettim google hesabımı bilgisayarda şifresini değiştirdim , telefonda google hesabım kapandı diyelim . Bu durum telefon kullanımını nasıl etkiler . @murat (11962) mat7 1 yıl önce
    • @mat7 telefon sizden yeni parolayı girmenizi ister. Hemen parola ile ilgili bir bildirim alırsınız. murat 1 yıl önce
    • Fakat sim kartım akıllı telefonumda değil tuşlu bir telefonda şuanda bu durumda ne olur? . @murat (11962) mat7 1 yıl önce