google json konum geçmişi

Uzman arkadaşlarım bir konuda desteğinize ihtiyacım var Allah rızası için birileri bana google dan indirilen konum geçmişi json dosyasını google ın gösterdiği şekilde izli olarak nasıl yapabileceğimi tarif edebilirmi thehaveyour.info adresinden bakıldığında sadece nokta olarak çıkıyor yani günlük mesela bir yerden bir yere gidildiğini gözteren şekide kml formatımı oluyor artık tam bilemiyorum yada bunu google tekrar yükleyip bakabilirmiyim şimdiden teşekkürler hayırlı kandiller

thunderbolt06 thunderbolt06 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Program mı yazmak istiyorsun? açıkcası sorundan ne yapmak istediğini anlamadım. Biraz daha açık anlatmaya çalışır mısın?

    murat murat (12492)