google kimlik tespiti uyarısı

internette geziniyodum ve bir siteye tıkladım. biraz zaman sonra set up indirdi ve bilgisayar " google kimlik tespiti uyarısı" verdi. bu ne demektir. bende  avira virüs programı var ve deneme sürümünde bu onun yeterli olmadığı anlamına gelir mi?  bilgisayar şifrelerim tehlikede mi?

deniz deniz (1)
9 yıl önce sordu

  • ekran görüntüsü var mı? Tam olarak ne ile karşı karşıyasınız anlayamadım. hakan 9 yıl önce
  • ekran görüntüsü vardı ama o uyarıyı alınca site google tarafından kimlik tespiti avı uyarısı verdi. açıkçası detaylı okumadım. hemen yüklenen set up ı silip bilgisayar taraması yaptım. umarım yardımcı olur deniz 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Önünüzdeki Web Sitesi Kötü Amaçlı Yazılım İçeriyor! :Ziyaret etmek istediğiniz site bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım yükleyebilir.

Tehlike: Kötü Amaçlı Yazılım Var! :Ziyaret etmeye çalıştığınız web sayfasında kötü amaçlı yazılım olabilir.

Gideceğiniz Web Sitesinde Kimlik Avı Yapıldığı Bildirildi! :Ziyaret etmek istediğiniz sitenin kimlik avı sitesi olduğundan şüpheleniliyor.

Yukarıdaki uyarlaırdan birini aldıysanız girmek istediğiniz site zararlı kod (virüs) içeriyor demektir.

Bu sebepten siteye erişimizi engellenmiştir.  Fakat siz  indirilen setup uygulamasını çalıştırdıysanız

Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?  ve Malwarebytes nedir nasıl kullanılır ile taratırsanız en azından sisteminize bulaşıp bulaşmadığından emin olursunuz.

murat murat (12492)
9 yıl önce cevaplandı

  • bendeki malwere ve virüs prog. ile derin tarama yaptım hiç bir şey bulunmadı. set up ı da açmamıştım zaten. yardımınız için teşekkürler.. deniz 9 yıl önce