Google kuruluşunuz tarafından yönetiliyor hatasının bir zararı var mı

Google kuruluşunuz tarafından yönetiliyor hatasını çözemedim videolarınızı izledim ve halen çözüme kavuşmadım lütfen yardım. Herhangi bi zararı varm ıdır bu uygulamanın?

ygt123 ygt123 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarinda avast ya da avg var mi? Avast varsa bunun sebebi Avast.  Burada detaylı anlattım: https://www.youtube.com/watch?v=h1qDmm-SDhE

    Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor nedir?

    Google kuruluşunuz tarafından yönetiliyor uyarısının bir zararı yok. Bu uyarı Avast tarafından ekleniyor. Avast kullanmıyorsanız durum farklı tabi.

    alattin alattin (16999)
    3 yıl önce cevaplandı

      @alattin'in de dediği gibi avast veya avg kullanıyorsan kaldırmayı deneye bilirsin.

      [YENİ] Chrome Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor KESİN ÇÖZÜMÜ

      darkcrak darkcrak (5168)