Google Maps Harita Değişikliği

Sayın İlgili ;

Şirket hesabında tanımlanan google maps harita adres tanımlaması hatalı olarak tanımlanmış durumda.

Benden önce çalışan kişi google maps'e yanlış adres tanımlamış benim bu yanlışlığı düzeltmem gerekiyor.

Yardımlarınızı Rica Ediyorum.

ayse ayse (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhabalar,

    https://www.google.com/maps/myplaces?hl=tr&vpsrc=0&ctz=-180&abauth=539ffdbd8ztZboDj0TN1lxEktTx8YXUYGfk&vps=1&authuser=0&num=10&dg=feature

    linkine tıklayarak hesap bilgilerini girip giriş yaptıktan sonra bu hesapla açılmış adres tanımlamalarını göreceksiniz. buradan değiştirmek istediğiniz adres tıklayarak açın daha sonra Düzenle butonuna tıklayarak yeni adres bilgilerini girebilirsiniz.

    ergin ergin (2539)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhabalar

      Google maps da daha önceden oluşturulan kapanan şube adreslerimiz gözüküyor. Bunları nasıl silebilirim. Oluşturma işlemlerini ben yapmadığım için silme işlemlerini yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

      yusufhaz yusufhaz (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Bunu yeni soru olarak sorar mısınız? murat 8 yıl önce