Google Maps maalesef burada görüntü yok hatası

Merhaba arkadaşlar,

Google Drive'da harita açtığım zaman görüntüyü uydu konumuna getiriyorum.

Haritaya yakınlaştığım zaman uydu görünümünde uydu görüntüsü kayboluyor ve 'malesef burada görüntü yok' diyor. Bu sıkıntıyı Google ile birden fazla görüştüm. Gerek telefon ile gerek ise mail gerek ise forumlardan ama bi türlü sorunu çözebilecek bir geri dönüş alamadım.

Ekran kartından bahsetdiler ama sadece benim bilgisayarımda değil elime geçen tüm bilgisayarlarda bu gerçekleşiyor.

Eğer sizde de böyle bir sıkıntı var ise ve sorunu çözdüyseniz yardımlarınızı bekliyorum.

Hata görseli: http://hizliresim.com/y5zvQ9

TEŞEKKÜRLER.

msmamimehtar msmamimehtar (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Konuyla ilgili kimse yok mu?

    msmamimehtar msmamimehtar (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Konuyu araştırıyorum msmamimehtar. Çözümünü bulduğumda paylaşacağım. brsozl 8 yıl önce