Google Ödüllü Anketler'e kayıt olunca "Başka bir uygulamanın cüzdana erişiminizi engellediği anlaşılıyor."

Merhaba,

Google Ödüllü Anketler'e kayıt olurken adresimi giriyorum apartman no ya tıkladığımda,  "Başka bir uygulamanın cüzdana erişiminizi engellediği anlaşılıyor. Ekranı engelleyebilecek tüm uygulamaları kapatın ve tekrar deneyin" hatası alıyorum. Bu hata nedir? Arkada çalışan tüm uygulamaları kapatıyorum yine olmuyor. Bir kaç uygulama kaldırdım yine olmadı. Google Ödüllü Anketler'i silip tekrar yükledim yine olmadı. Ne yapabilirim? (Bu arada, etiket'e bu hatayı yazacağım ama kabul etmiyor. O yüzden sadece "google ödüllü anketler" yazıyorum :) )

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunu çözdüm. Telefonu yeniden başlatıp hiçbir uygulama açmadan çalıştırırsanız oluyor.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • İlginçmiş :) omercik 6 yıl önce