Google Ödüllü Anketler hesap silme nasıl yapılır?

Google Ödüllü Anketler hesabımı tamamen silmek istiyorum. Yani sanki Google Ödüllü Anketler'i hiç telefonuma indirmemiş gibi olsun. Google Ödüllü Anketler hesabımı nasıl silerim?

Google Ödüllü Anketler hesap silme nasıl yapabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google'ın Ödüllü Anketler uygulamasından hesabınızı tamamen silmek yani Google Ödüllü Anketler servisini hiç kullanmamış gibi olmak istiyorsanız aşağıda anlattığım google ödüllü anketler hesap silme yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

    Google Ödüllü Anketler hesap silme:

    1. İlk önce telefondaki Ödüller uygulamasını açın.
    2. Sol üst köşedeki menüyü açın ve Ayarlar'a tıklayın.
    3. Gelen ekrandan ÖDÜLLÜ ANKETLER HESABI SİLME seçeneğine tıklayın.
    4. Sonra gelen uyarı penceresinden Hesabı Sil'e tıklayın.

    Hesabı Sil dedikten sonra uygulamadan çıkın ve Ödüller uygulamasını kaldırın.

    omercik omercik (9418)