Google one ile yedekle sistemi ne kadar güvenli?

(Google one ile yedekle) sistemi ile telefonumda resimleri yedekledim.

Bu sistemi uzun süre kullanmaya tereddüt ettim.

Sonra telefonumun hafızası dolduğu için ve bir kısım resimlerin telefonumda kalması gerektiği için bu Google yedekleme sistemini kullandım sonunda.

Fakat kafamda soru işaretleri var.

Doğru mu yaptım.

Bu sistem güvenli mi?

Bu konuda bana bilgi verebilir misiniz?

Rica etsem.

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google One tamamiyle güvenilirdir. Google Chorme ne kadar güvenliyse o da öyledir. İçiniz rahat olsun.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim kafam rahatlattınız . @xbedirhanx(303) mat7 2 yıl önce
    • Rica ederim:) xbedirhanx 2 yıl önce
    • Merhaba. Geçen gün soruma cevap vermiştiniz. Sorumla bağlantı olarak bir sorum daha olacak. Google one yedekleme sistemine yedeklediğim resimler, videolar internet bağlantısı varken iyi güzel telefonumda görünüyor. Fakat internet bağlantısı olmayınca özellikle internet arıza yapınca Google one yedeklediğim resimlerin, videolar çoğu görünmüyor. Ben internet olmasada yedeklediğim resimler ve videolar görünsün istiyorum. Bunun bir çaresi yok mu? @xbedirhanx(303) mat7 2 yıl önce
    • Merhaba, yeni bir soru oluşturup oraya yazabilir misiniz? Oradan size yardımcı olmaya çalışacağım. xbedirhanx 2 yıl önce
    • Sorumu oluşturdum . Cevabınızı bekliyorum . @xbedirhanx(303) mat7 2 yıl önce