google + paylaşımlarının facebooka gitmesi

merhabalar,

google plus sayfasında bir paylaşım yapıldığında bu facebook mobil mail adresine iletiliyor ve facebookta paylaşım yapılıyor. ancak resim, video gibi ek dosyalarda sadece dosya adları iletiliyor, doğru şekilde olması için ne yapmak gereklidir?

hikmety hikmety (50)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ayarlar > Hesaplar  Google+ adımına girin ve galeri senkronizasyonunu kapatın.

    Aynı adımı Facebook, Picasa ve diğer sosyal ağ hesaplarınız varsa bu hesaplara ait galeri senkronizasyonlarınıda kapatın.

    ogzkzu ogzkzu (286)
    9 yıl önce cevaplandı

      çok teşekkürler, ama bu adımları pc üzerinde mi yapmam gerekiyor, ya da android gibi bir cihazda mı? pc den bakınca bulamadım senkronizsyon kısmını.

      hikmety hikmety (50)