Google Pixel Nedir? Google Pixel ne zaman Türkiye'ye gelecek? Teknik Özellikleri nelerdir?

Google Pixel Nedir?

Google Pixel ne zaman Türkiye'ye gelecek?

Google Pixel Teknik Özellikleri nelerdir?

Google Pixel Fiyatı ne kadar olacak?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Pixel Nedir?

    Google Pixel yakın zamanda tanıtılan ve piyasaya çıkacak olan Google'nin en yeni akıllı telefonu.Google eskiden Nexus olarak isimlendirdiği telefonlarını artık Pixel olarak isimlendirecek.Google telefondan Pixel ve Pixel XL isimli iki model çıkartacak.

    Telefonlarlar en yeni Android sürümü olan Android 7.1 ile gelecekler.

    Google Pixel Teknik Özellikleri nelerdir?

    Google Pixel ve Pixel XL adıyla iki model çıkartacak bunların teknik özellikleri aşağıdaki gibi.

    Google Pixel teknik özellikleri;

    • İşlemci: 4 Çekirdekli Snapdragon 821
    • Gpu(grafik çekirdeği): Andreno 530
    • Ekran: 5.0" Boyutunda Full HD Amoled ekran (Gorilla Glass 4 ile korunuyor)
    • Kamera: 12 MP ön kamera 4K video çekebiliyor, 8 MB arka kamera 1080p
    • Ram: 4GB
    • Batarya: 2770 mAh (Çıkarılamaz) (110 saat müzik, 26 saat konuşma, 456 saat bekleme)

    Google Pixel XL teknik özellikleri;

    • İşlemci: 4 Çekirdekli Snapdragon 821
    • Gpu(grafik çekirdeği): Andreno 530
    • Ekran: 5.5" Boyutunda 2K (1440 x 2560) Amoled ekran (Gorilla Glass 4 ile korunuyor)
    • Kamera: 12 MP ön kamera 4K video çekebiliyor, 8 MB arka kamera 1080p
    • Ram: 4GB
    • Batarya: 3450 mAh (Çıkarılamaz) (130 Saat müzik, 32 Saat konuşma, 552 Saat bekleme)

    Google Pixel ne zaman Türkiye'ye gelecek?

    Bunun için net bir bilgi yok.Umarım gelecektir.

    Google Pixel Fiyatı ne kadar olacak?

    649$ başlangıç fiyatı olacak.Bu da telefonu biraz pahalı yapacaktır. Telefonun fiyatı Türkiye'de 3.000 liranın üzerinde olacak diye düşünüyorum.

    ismailsarp ismailsarp (6010)