Google Play 504 hatası nasıl çözülür?

Her yolu denememe rağmen Google Play Store'dan uygulama indiremiyorum. Google Play 504 hatası veriyor. Verileri sildim önbelleği temizledim hatta fabrika ayarına bile döndürdüm fakat işe yaramadı. Ne yapmalıyım?

gokctas gokctas (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuza farklı bir Gmail hesabı eklemeyi denediniz mi? Önemsiz gibi dursa da bazen gerçekten işe yarıyor bu. Belki Play Store 504 hatasını da çözebilir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ekledim fakat o da işe yaramadı gokctas 5 yıl önce
    • Telefonunuzun markası ve modeli neydi? Ayrıca bu sorun ne zaman oluştu biraz daha detay verir misiniz? @gokctas omercik 5 yıl önce
    • Lg G2 kullanıyorum. Yaklaşık 2 ay oluyor telefonun işlemci ile ilgili bir sıkıntısı vardı telefoncuya götürdüm. Teslim aldığımdan beri bu hatayı veriyor. Baya araştırdım birçok şey denedim ama olmadı. gokctas 5 yıl önce
    • O zaman o telefoncuya tekrar götürün telefonunuzu. Ne yaptı ne yapmadı bunu bilmediğim için bir şey diyemiyorum. @gokctas omercik 5 yıl önce