Google play aynı uygulama için ikinci defa geri ödeme isteği reddi

Merhabalar google play üzerinden benim kredi kartım ile çocuklar 5000 tl üzeri oyun ici alışveriş yapmışlardı ben ilk etapda bunun geri ödemesini aldım fakat ikinci defa yine aynı oyun için aynı şekilde alışveriş yapıldı fakat bu sefer benim çocuğum değil eve gelen komşu çocuğu google'dan tekrar iade istediğimde politikaları gereği ödemeyi yapamadıklarını söylediler bende hem bankama hemde google a bu ödemeyi tanımadığımı ve işlemin iptali konusunda bankama telefon ile google a ise mail ve form doldurarak bildirdim ve google benim hesabımı incelemeye aldığını genelde incelemenin 7 gün sürdüğünü mail olarak cevapladı lakin benim kafama takılan google hesabımın ele geçirildiğini düşünerek bunu yapıyor ama benim hesabim değil telefonum bir başkasının eline geçti. Bunu google a nasıl anlatabilirim ve sizce bu başvurularımın tahmini sonuçları ne olur geri ödeme alamazsam ne yapmam gerekir.

kullanici544811 kullanici544811 (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabının başkasının eline geçmesi ile telefonunun başkasının eline geçmesi arasında pek bir fark yok. Telefonun başkasının eline geçtiği zaman otomatikmen hesabın da başkasının eline geçmiş oluyor. Senin bilgin olmadan yapılan alışveriş telefonunla değil, Google hesabınla yapıldığı için Google onu öyle algılıyor. Bu tarz detaylara takılmana gerek yok.

    Büyük ihtimalle paran sana iade edilir.

    omercik omercik (9418)