Google Play "bu kart bilgilerini düzeltin veya başka bir kart deneyin" hatası nasıl çözülür?

    Toplam 1 Cevap

    Google Play Destek'e başvurup problemini iletebilirsin.

    1. Google Play Yardım linkine tıklanır.
    2. Sol üst köşe de bulunan Menü Menü simgesinesine dokunulur.
    3. Açılan menüden Yardım Al'a tıklanır.
    4. Buradan ilk önce hangi ürün konusunda destek istediğini seçersin. Sen bunu seç: Android uygulamaları ve oyunlar
    5. Sonra yaşadığın sorunu tanımlayan bir seçenek daha seçersin. Sen "satın almayla ilgili sorunlar"ı seç.
    6. Son olarak açılan pencereden Geri aranma'ya dokun.

    Geri aranma seçeneğine dokunduğunda karşına bi form gelir. Bu forma telefon numaranı falan yazdığında seni ararlar ve bizzat konuşursun Google Play Destek servisi ile.

    omercik omercik (9418)