Google Play bu sürüm cihazınızı desteklemiyor ?

Netfilx'i tablete indirmek için play store yazıyorum ama çıkmıyor internete yaınca google playe yönlendiriyor ve sürümünüz zihazınızı desteklemiyor diyor uzmanım.net youtube kanalındada var apkpure den pubg indirip kuruyor ama ben hem apkpureden hemde netflixin sitesinden indirip kurunca yite aynı şeyi söylüyor

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Google Play'ın Ön belleğini temizle veya verileri temizlemeyi dene.

darkcrak darkcrak (5168)