Google play dili ingilizce oldu

Google Play Store dili daha önce Türkçe idi. Herhangi bir ayar değiştirmedim fakat Google Play Store dili ingilizce oldu.

Google play dil ingilizce oldu değiştiremiyorum.

pdr50 pdr50 (15)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google Play Store dilinin ingilizce olmasının sebebi yeni yüklenen bir güncellemedeki bir hata. Durum Google'a raporlandı.

    En kısa sürede Google Play Store ile ilgili yeni bir güncelleme gelecek. Bu güncelleme ile Google Play Store tekrardan Türkçe olacak.

    Sorunu düzeltmek için ayarlarınız ile oynamayın. Sadece yeni güncellemeyi bekleyin.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @murat bizi bilgilendirdiğin için teşşekkür, bu haberi dediğin gibi güncelleme ile sorunu çözecektir tahatugyan 7 yıl önce
    • @tahatugyan rica ederim :) murat 7 yıl önce

    kendi düzeliyor

    pdr50 pdr50 (15)