Google Play durduruldu hatası

Merhaba, Samsung duos ace telefonun var format attıktan sonra google playi açmaya çalıştığında üzgünüm google playi store durduruldu(.com ile başlayan birşey yazıyor ve google playi kapanıyor.format attım fabrika ayarlarına dondurdu hayla aynı hata var acil yardım arkadaslar

ardahd ardahd (631)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fabrika ayarlarına döndüğündedemi?.. İlginç!

    Teknik servise telefon ederek oradan (teknik yetkililerden) bilgi ve destek alabilirsin herhalde. Bir dene istersen.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için teşekkür ederim.Telefon yurtdışından gelmişti onunla alakalıymış sorunu çözdük. ardahd 8 yıl önce
    • Geçmiş olsun :) temmuz 8 yıl önce
    • Teşekkür ederim :) ardahd 8 yıl önce