Google Play Fotoğraflar/Medya/Dosyalar izni ne anlama geliyor?

Merhaba;

Bir oyun indireceğim ancak bu izin çıkıyor. Ben bu izin konusunda çok tedirginimdir. Bu izini devre dışı bırakabildiğimizi biliyorum ancak yüklediğim an bu izin aktif oluyormu?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben izinleri kabul etmezsen hiç yukleyemezsin diye biliyorum.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Evet abi öyle maalesef :( Google bu yönde düzenleme yapmalı. Mesela en küçük bir oyun Mikrofon ve Cihaz kimliğine kadar istiyor. Ne yapacaklar çok merak ediyorum. @temmuz toprak34 6 yıl önce
    • Abi sen izin veriyormusun peki? toprak34 6 yıl önce
    • Ne demek!.. Bana kalsaydı elbette izin verirdim. Hemde tam serbestlikle ve gönülden.. :) @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • Sonradan anladım :) @toprak Evet, ihtiyacım olan uygulamalar için izin veriyorum. Google Play'den ama.. Başka platformlardan olursa tehlikeli olabilir. temmuz 6 yıl önce
    • Başka çareside yok zaten. Bildiğim kadarıyla.. @toprak34 temmuz 6 yıl önce