Google Play Geri Ödeme Nasıl Yapılır

Google play store üzerinden aldığınız ürünü 48 saat geçmeden nasıl geri iade edip ücretini geri alabilirsiniz?

scope07 scope07 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uygulama, oyun veya uygulama içi satın alımlarınızda satış sonrasındaki 48 saat içinde geri ödeme nasıl yapılır işlem adımları aşağıdaki gibidir. Diğer ürünlerde bu süre belli şartlarla beraber 7 güne kadar çıkmaktadır.

    1. Bilgisayarınızdan buradaki adrese gidin.
    2. Geri ödeme talep edeceğiniz ürünün olduğu satırın en sağ köşesinde bulunan 3 nokta ikonuna tıklayın.
    3. Karşınıza çıkan geri ödeme formundan aşağıdaki seçeneklerden birisini seçip formu doldurun.
    • Bu ürünü yanlışlıkla satın aldım
    • Satın aldığım bu ürünü artık istemiyorum
    • Bu satın alma işlemini bir arkadaşım veya aileden biri onayım olmadan yaptı
    • Bu satın alma işlemi veya ödeme hakkında bilgim yok
    • Bu ürünü satın aldım ama ürün elime geçmedi
    • Satın aldığım ürün bozuk veya tanıtıldığı gibi çalışmıyor.

    Formu doldurduktan sonra size otomatik email gelecektir. Talebiniz onaylandı ise verilen işlem hizmet süresi içerinde geri ödeme tutarı hesabınıza aktarılır. Eğer talebinize olumsuz dönüş sağlandı ise aşağıdaki adımları takip edin. Bu adımları uyguladığınızda Google Play Store Türkçe destek sizinle telefon veya email ile iletişime geçerek işleminizde yardımcı olacaktır.

    scope07 scope07 (3)