Google Play indirme miktarına göre sıralama

Google Play'de aram yapıyorum. Pek çok uygulama listeleniyor. Ben bu uygulamaları indirme sayısına göre sıralamak istiyorum.

Google Play de indirme sayısına göre sıralama var mı?

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Play'de sıralamayı Ücretli Ücretsiz veya kullanıcı oylarına göre yapabiliyorsun. Google Play'de indirme sayısına göre sıralama yok.

    Google'ın bilerek böyle bir seçenek koymadığına dair bir kaç yazı okumuştum. Yeni çıkan yazılımlar sıfır indirme ile başlıyor.  Bunlara haksızlık olması birinci sebepti. Diğer bir sebepte çok indirilen uygulama her zaman en iyisi değildir. 1 milyon indirilmiş ama bunlardan 500bini yazılımı kaldırmış olabilir. Olsa bence iyi olurdu tabi..

    hakan hakan (15424)