Google Play Kod Sorunu

İyi günler..

Google Play'e giremiyorum. Benden bir kod istiyor. Kodu bilmiyorum. Güncellemem gereken uygulamalarım var fakat güncelleyemiyorum. Telefonum alt üst oldu resmen. Kod sorununu nasıl düzeltebilirim.

Teşekkürler..

basbelasii basbelasii (41)
9 yıl önce sordu

  • Google Play de işlem yapmak istediğinizde ekranda tam olarak ne yazıyor? hakan 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Google play açar açmaz ekranıma çıkan ilk şey kodu giriniz yazısı. Uygukamalarım falan hiç gözükmüyor. Benden sadece doğrulama kodum isteniyor. Ayarlarını sıfırladım ama değişen birşey olmadı. Google play kullanıcı adım parolam bilmiyorum. Öylece kaldım ortada

basbelasii basbelasii (41)
9 yıl önce cevaplandı

  • Telefonunuza yeni bir Gmail hesabı ekleyin. Google playe hesabı android telefona Ayarlar > hesaplar bölümündeki Google hesabıdır. hakan 9 yıl önce