Google Play satın alma iptal ettim param ne zaman gelir?

Merhaba tabletimi bir kaç ginlüğügü arkadaşıma verdim kullansin diye vermez olaydm

Biseler satın almıs bende iptal ettirdim ama param hala ulaşmadı ne yapabilirim?

Ekran goruntusu;

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google yardım sayfasında 48 saat içinde geri ödemesi yapılır diyor. Eğer 48 saati geçerse geliştirici ile bağlantıya geçmelisin.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    Satın aldığı şeyleri senin kredi kartından almamışsa sana herhangi bir zararı olmayacak. Kendi kartıyla satın almıştır.

    omercik omercik (9418)