Google Play Store Çalışmayı Durdu Hatası!

Merhaba geçen ay samsung galaxy j7 prime aldım.Güncellemelerin hepsini yaptım.Fakat arada sırada ekrana google play müzikler çalışmayı durdurdu hatası veriyor neden olabilir sıkıcı olmaya başladı.

kahramanca42 kahramanca42 (61)
6 yıl önce sordu

  • @kahramanca42 Başlığı büyük harfle yazmamalısın. Bu internet ortamında "Bağırmak" anlamına gelir. toprak34 6 yıl önce
  • Düzelttim kahramanca42 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Telefonunuzun ayarlarına girip Uygulama yöneticisi kısmında Google Play Müzik'i bulun ve varsa "güncellemeleri kaldır" seçeneğini seçip Google Play Müzik için yaptığınız güncellemeyi kaldırın. Muhtemelen bir güncellemeden dolayı böyle yapıyordur

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Dediğiniz yere baktım fakat güncelleme vs. yazmıyor. kahramanca42 6 yıl önce