Google Play Store'da ban yedim

Merhaba teledonum google play storeden ban yedi çok fazla iade aldığım için statik ip mi ne ban yiyormuş sanıeım mobil ödeme olarak başka telefodnan yapmak gerekiyormul illa yoksa başka türlü mobil ödeme yapamıyorum işleminiz tamamlanamıyor diypr yardım eder misiniz

kullanici972640 kullanici972640 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Play Destek'e başvurup problemini iletebilirsin.

    1. Google Play Yardım linkine tıklanır.
    2. Sol üst köşe de bulunan Menü Menü simgesinesine dokunulur.
    3. Açılan menüden Yardım Al'a tıklanır.
    4. Buradan ilk önce hangi ürün konusunda destek istediğini seçersin.
    5. Sonra yaşadığın sorunu tanımlayan bir seçenek daha seçersin.
    6. Son olarak açılan pencereden Geri aranma'ya dokun.

    Geri aranma seçeneğine dokunduğunda karşına bi form gelir. Bu forma telefon numaranı falan yazdığında seni ararlar ve bizzat konuşursun Google Play Destek servisi ile.

    omercik omercik (9418)