Google Play Store'dan indirme yapamıyorum

Merhaba benim telefonum Lenovo Vibe P1. Dünden beri ne wifiden ne mobil veriden google play storeden uygulama indiremiyorum. Sinir oldum, araştırmadığım yer kalmadı. Hesabı kaldırıp deniyorum olmuyor, verileri siliyorum olmuyor. Ne yapmam lazım? İzin mi vermedim acaba?

cemozdemir cemozdemir (47)
7 yıl önce sordu

  • Bir hata verdiği için mi uygulama indiremiyorsun? Öyleyse hatayı bizimle paylaşır mısın? damlakoc 7 yıl önce
  • Evet hata veriyor.495error diyor. cemozdemir 7 yıl önce
  • Mesela bir uygulama indiricem diyim indiriliyor diyor öyle bekliyor sonra hata bildirimi geliyor error 495 uygulama indirilemedi diye.İnternete yazarsanız google play store 495 hatası diye anlarsınız. cemozdemir 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Burada yazılan 2. cevaptaki adımları uygulayabilir misiniz? Daha sonra duruma göre farklı bir çözüm yolu deneriz.

Google Play Store uygulama indiremiyorum

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce cevaplandı

  • Olmuyor onu denedim 2-3 kere telefon biraz kastı ama hala düzelmedi. cemozdemir 7 yıl önce
  • Yedeklerini alıp Hard Reset atmanı rica edeceğim o zaman. brsozl 7 yıl önce
  • Buluta mı kaydedicem? Hafıza kartım yok.Whatsappta silinicek mi mesajlar v.s cemozdemir 7 yıl önce
  • WhatsApp klasörünü buluta atarsınız Hard Reset sonrasında tekrar aynı dizini atıp mesajları tekrar geri yüklersiniz. Böylece silinmez. brsozl 7 yıl önce
  • Ek olarak Android verilerini yedeklemek için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz. http://uzmanim.net/soru/android-telefondaki-veriler-nasil-yedeklenir/67303 brsozl 7 yıl önce
  • Eskiden indiriliyor diyordu mavi çizigiler gidiyordu.Veri silince indirme bekleniyor diyor kalıyor öyle.Reset atmadım daha. cemozdemir 7 yıl önce
  • Hard reset atmak istemiyorum.Telefon Lolipopta.MM'ye mi yükseltmedim.Güncelleme kaldırdım veri sildim tarih saat ayarı yaptım hala aynı.Mobil veridende deniyorum aynısı onda niye hata veriyorsa. cemozdemir 7 yıl önce

ben de indiremiyorum, indirme yöneticisi donup kalıyor, hata vermiyor.

leone1907 leone1907 (18)
7 yıl önce cevaplandı

    http://hizliresim.com/aEojYg

    İşte böyle oluyor wifidende aynı.

    cemozdemir cemozdemir (47)