Google Play Store uygulama indiremiyorum

Google Play Store'dan herhangi uygulamayı yükle dediğimde indiriliyor diyor ama uygulama inmiyor. Wi-Fi'dan bağlanıyorum. Tabletim için de aynı şey geçerlidir. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkürler.

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android tabletinde Ayarlar > Uygulama Yöneticisi yolunu izleyerek Uygulamarı listele.

    Ardından Tümü sekmesine gel ve Google Play Store uygulamasını bul ve tıkla.

    Açılan bilgi ekranında verileri ve önbelleği temizle.

    Son olarak cihazını yeniden başlat.

    Bu adımların sonucunda Google Play Store uygulama indirmeme sorunu düzelebilir. Adımların sonucunda Google Play Store uygulama indirmeme sorunu devam ederse cihazı sıfırlamayı deneyebilirsin.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Şöyle birşey var internet abimin adına 2 tane modem var biri bende biri diğer evde. Dediklerinizi yaptım olmadı. Uygulama indirmek istediğimde indiriliyor diyor ve kalıyor. VPN ile girdiğim zaman bi sorun çıkmıyor. Başka bir yolu var mıdır? Teşekkürler. kenanftl 8 yıl önce