Google Play Store Uygulama Kuramıyorum ?

Mesela Online Kafa Topu indiricem diyelim indirme başlıyor 25 mb olsun...işte 25 mb internet gidiyor 100%100 oluyor sonra gerisi gelmiyor en çok üzüldüğüm şey ise mb boşa gitti her neyse bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz ?

yardim1315 yardim1315 (37)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben genelde böyle durumlarda sırasıyla şu adımları uygularım:

    • Telefon ayarları > Uygulama Yöneticisi bölümünden Play Store verilerini temizlemek
    • Farklı bir Google hesabı açarak denemek
    • İnternetten bir .apk dosyası indirerek kurmaya çalışmak, böylece uygulama kurulmasında problem mi var bunu öğrenebiliriz
    • En son cihazı fabrika ayarlarına döndürmek
    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Google play verilerini sildim olmadi ama gittim guncellemeleri kaldirdim ve google play hizmetlerinin verilerini sildim bide ek olarak google play instant apps adli uygulamanin verilerini sildim duzeldi cevapladigin icin tesekkur ederim abi :) yardim1315 6 yıl önce