Google Play Ugulama İndirme Sorunu

Google Play Store'dan herhangi uygulamayı yükle dediğimde ''indiriliyor'' diyor ama uygulama inmiyor, öyle bekliyor. Wi-Fi'dan bağlanıyorum. 2 tane modemimiz var ikisinde de aynı sorunu yaşıyoruz. Fakat Vpn' den indirebiliyorum. Önbellek silme vb. işlemleri denedim, olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

kenanftl kenanftl (98)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Açıklama yetersiz, telefon modelini yazman daha iyi cevaplar alabilmene olanak sağlar. Genelde Discovery model telefonlarda böyle sorunlar oluyor. Sorun bazı kişilerde önbellek silme ve Google Play i tekrar yüklemekle çözülüyor. Başka türlü net bir çözüm yok. Ben stock rom atarak çözdüm. Başka yollar ise geceden indirme yap ve bekle sabah inmişse bir süre idare eder. Yine aynı sorunu alırsan bir kaç kere telefonu kapat aç. Zamanla kendiliğinden düzeliyor. Ve son olarak bilgisayardan google play e bağlanarak yüklemeyi dene.

    murhan47 murhan47 (4)