Google Play uygulama indirme sorunu

Kendi evimde kullandığım wi-fi'den bir şey indiremiyorum, tablet kullanıyorum. Google Play'den herhangi bir uygulama indireceğim zaman indiriliyorda kalıyor. Psiphon programını açtığım zaman google playden her şeyi indiriyor, psiphon uygulamasını kapatınca hiçbir şey indirmiyor. Bu sorun sadece kendi evimdeki wi-fi ağında var. Herhangi bir yere gittiğimde indiriyor. Cevaplarınızı bekliyorum.

proofgames proofgames (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle modemi kapatıp açmayı deneyin. Daha sonra modemin ayarlarından DNS ayarlarını değiştirin. Bilgisayar üzerinden 192.168.2.1 gibi bir adrese girip modeminiz ile ilgili ayarları görebilirsiniz. Sol tarafta ADSL başlığı altında DNS ayarları bulunuyor.

    Ve / veya telefonunuzdan wi-fi ağına bağlanırken DNS ayarlarını değiştirmeyi deneyin. Android DNS nasıl değiştirilir? linkinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    7 yıl önce cevaplandı

      Dediklerini denedim ama olmadı.Daha önceden bu sorun yoktu yeni çıktı başka çözüm önerileri varmı...

      proofgames proofgames (1)